Top
Image Alt

Warsztaty

„Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki,

jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć”

Bruce Lee

Praktyka Jogi

Tutaj znajdziesz informacje o tym jakie i gdzie aktualnie prowadzimy warszaty i zajecia jogi. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę, by jeszcze lepiej móc dzielić się nią z innymi. Zajęcia z Hatha yogi, które aktualnie prowadze znajdziesz w „Fitness Centrum Chełmiec” w Chełmcu. Szkoła tańca „Adelante” Nowy Sącz oraz w klubie sportowym „Halny” Nowy Sącz. Zajecia z Aerial i Wheel yogi znajdziesz w studio akrobatyki powietrznej „Upside down” Nowy Sącz.

Nasi Nauczyciele

Sportowiec, który nie rywalizuje, Nauczyciel, który uczy się od swoich uczniów. Kosmetolog dbajacy również o piękno wewnętrzne i podróżnik, który wędruje również po ścieżkach duchowych …

Joanna (Nirmala) Szczepanek – Nauczycielka Jogi ukończyła międzynarodowy kurs nauczycielski RYT200 w standardzie Yoga Alliance. Łączy nowoczesna wiedzę na temat dbania o ciało z holistycznym podejściem do człowieka. Konsultantka medycyny wschodniej Ajurwedy która uczy jak za pomocą odpowiedniego odżywiania, doboru pozycji jogi, masaży oraz medytacji w prosty sposób utrzymać zdrowie, młodość, dobrą formę fizyczną i psychiczną co pomaga przywrócic harmonię ciała i umysłu.