Top
Image Alt

Kryształy

KRYSZTAŁY, KAMIENIE & MINERAŁY

„Crystals are living beings

at the beginning of creation”

Nicola Tesla

Piękne, intrygujące i drogocenne kamienie szlachetne, kryształy i minerały fascynowały ludzi od zarania dziejów. Według wierzeń Wschodu każdy kamień ma swoją duszę oraz zdolność do przechowywania energii i pamięć swojego stworzenia – geologiczną oraz kosmiczną. Minerały posiadają zapisaną w sobie energię Słońca, Księżyca, Ziemi i oceanów. Określonych kamieni używano do polepszenia swojego życia na płaszczyźnie fizycznej, psychicznej i duchowej. Ze względu na wewnętrzną sieć krystaliczną , kryształy są w stanie absorbować i przekazywać światło. Ta właściwość zwana refrakcją, pozwala kryształom pobierać uniwersalną energię a następnie przesyłać ją spowrotem. Energia światła jest wzmacniana przez wewnętrzną strukturę kryształu. Kamienie szlachetne oraz ludzie posiadają te same biopierwiastki. Badania naukowe potwierdziły, że kryształy wpływają na nas na zasadzie rezonansu i wpływają na nasz ośrodkowy układ nerwowy.

Pewien naukowiec, Marcel Vogel, poświęcił czas zagadnieniu kamieni szlachetnych. Obserwując kryształy pod mikroskopem, zauważył, że zmieniały one kształt pod wpływem jego myśli. Badając kryształ odkrył, że skały mogą przechowywać myśli w podobny sposób jak taśma magnetyczna zapisuje dźwięk, wykorzystując energię magnetyczną. Wszystkie kryształy są naturalnymi wzmacniaczami energii. Wzmagając zarówno otaczającą je uniwersalną enegię jak i Twoją intencję – to właśnie czyni z nich tak potęrzne narzedzia poprawy zdrowia czy dobrobytu. Kryształy tym właśnie są: narzędziami, a jak wiadomo, żadne narzędzia nie mają mocy bez aktywnego użytkownika obdarzonego intencją. Której określenie jest zdecydowanie najważniejszym krokiem.

ENERGIA KAMIENI

Medytując i pracując z kryształem, poprzez jego promienną aurę odczuwamy czystość umysłu, co powoduje, że inaczej patrzymy na otaczający nas świat. Blokady energetyczne zostają rozpuszczone. Kryształy wznoszą nas na poziomy wysokich wibracji szczęścia i spełnienia. Dzięki czemu znikają osądy i oczekiwania. Pojawia się spokój, radość i harmonia. Przyciągają Nas uroda i wspaniała energia. Każdy posiada wyjątkowe i niepowtarzalne właściwości energetyczne i znaczenie. Zaprogramowany kryształ umieszczony przy ciele człowieka wpada w rezonans. Posiada on określoną częstotliwość, która jest dopasowana do częstotliwości pola kwantowego. Kryształy to naturalne obiekty pochodzące z Ziemi, są najbardziej skondensowanymi i czystymi nośnikami informacji. Mają stałą energię, wysoką wibrację i są połączone z przepływem Życia. Wysyłają do otoczenia harmoniczne fale, zgodne z ich budową i kolorem. Kiedy je odbieramy, działają na nas w odpowiedni sposób – rozluźniają, uspokajają, energetyzują. Aby moc zadziałała i pobudziła twoją energię potrzebujesz otwartości umysłu i serca.

KRYSZTAŁ GÓRSKI

Kryształ górski jest bezbarwną, przezroczystą odmianą kwarcu. Niegdyś mylony był z diamentem dzięki swej nieskazitelnej czystości i silnemu połyskowi. Dziś często zwany jest „solą ziemi”, „królem kryształów”, czy „neutralizatorem”, gdyż ma on niesłychanie silne właściwości oczyszczające. Oczyszcza nasze ciało fizyczne i energetyczne, oczyszcza nasze myśli oraz przestrzeń. Wśród kamieni szlachetnych kryształ górski jest jednym z najsilniejszych przewodników. Był inspracją przy tworzeniu naszej marki.

KWANTOWY ŚWIAT

Już Albert Einstein tłumaczył, że wszystko w świecie i Wszechświecie jest energią o określonej wibracji, również nasze myśli. To od nas zależy, jaką energią emanujemy. W momencie rozpoczęcia współpracy kryształ – człowiek. Na poziomie kwantowym następują przekształcenia molekularne. Doprowadzają one do ukształtowania sytuacji. Dokonuje się stopniowo tzw. Skok kwantowy. Kryształ tworzy człowiekowi odpowiednie pole magnetyczne i pomaga otworzyć wyższą świadomość. Pierwsze co widać w świadomości – to wielkie zrozumienie prawd życiowych i kosmicznych. Z punktu widzenia filozofii jogi kryształy są niższą świadomością niż rośliny, jednak są żywą cześcią naszej planety. Kryształ wystarczy oczyszczać, ładować, programować za pomocą intencji, nosić lub przebywać w ich otoczeniu. Krótko mówiąc zaprogramowany kryształ pracuje na Twoja korzyść by doprowadzić do zaistnienia pozytywnych zmian w Twoim życiu. To nie filozofia to nauka. Której prawa zgłębiali najwybitniejsi fizycy jak Albert Einstein czy Nikola Tesla.